Wakacje w roku 2023 właśnie się formalnie zaczęły, więc aby spędzić je ciekawie w różnych miejscach w Polsce, chcielibyśmy Państwa zachęcić do obejrzenia przynajmniej dwóch naszych filmów, w których pokazujemy odwiedzone przez nas tego rodzaju miejsca.

Pierwszy film o tytule „Polska — wybrane zabytki 2017-2019 (pałace, zamki, dwory)” pokazuje kilkadziesiąt (46) zabytków wraz z ich często bardzo zadbanym otoczeniem.

Drugi film: „Zamki w Polsce” pokazuje 72 zamki z różnych regionów w Polsce.

Dla bardziej zainteresowanych lub dociekliwych udostępniamy także mapę miejsc, w których zrealizowaliśmy nasze krótkie filmowe opowieści. Strona pokazująca wszystkie zrealizowane przez nas filmy w wersji poziomej (FULL HD lub 4K/UHD) wraz z mapą lokalizacji dostępna jest tutaj: https://tripsoverpoland.pl/index.php?s=mw-filmy.php

Sama mapa naszych filmów dostępna jest pod adresem:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=10YlLj1lY4sp8iqdEdxVSwvttz-E&ll=52.10291091469314%2C18.95516899999999&z=7

Zachęcamy także do wzięcia pod uwagę miejsc, w których znajdują się uratowane obiekty zabytkowe — nasza podstrona poświęcona takim miejscom wraz z ich mapą dostępna jest tu: https://blog.tripsoverpoland.pl/uratowane-zabytki/ .

Jeśli więc tylko pogoda w wakacje będzie sprzyjać i znajdziecie trochę czasu na wyjście poza komfort leżenia na plaży lub innego rodzaju stacjonarne rozrywki, to gorąco zachęcamy do zaplanowania swojej wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych. Być może wskazane przez nas miejsca zainspirują Państwa do poznania ich historii i jak najszybszego ich odwiedzenia. A miejsc takich na naszych stronach znajdziecie dużo więcej niż tylko tych pokazanych na filmach.

Od wielu miesięcy publikujemy na YouTube skrócone wersje naszych filmów poziomych na utworzonej specjalnie liście krótkich filmów:

Niestety listy na YouTube mogą zawierać jedynie 200 filmów, więc do obejrzenia wszystkich tego typu kolaży filmowych i krótkich filmów zapraszamy także na TikToka pod adresem: https://www.tiktok.com/@tripsoverpoland oraz na Facebooka pod adresem: https://www.facebook.com/tripsoverpoland .

Loading


Zostaw komentarz = Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.