W dniu 5.11.2019 opublikowaliśmy na naszej stronie albumowo-wyszukiwarkowej – https://tripsoverpoland.pl ponad 2700 nowych fotografii oraz 28 nowych filmów. Nowe zdjęcia i filmy można oglądać, począwszy od podstrony: https://tripsoverpoland.pl/?s=2019-0.php .

W roku 2019 wykonaliśmy fotografie i ujęcia filmowe w 45 miejscach: Błędne Skały, Bożków, Brzezie (pomorskie), Budziska Wielkie – Siedlisko Gacanek, Bysławek, Cekcyn, Chojnice, Czartołomie, Człuchów, Dobrocin (dolnośląskie), Dobrzyca (zachodniopomorskie), Dźwirzyno, Fojutowo, Gola Dzierżoniowska, Gruszów, Grzybowo, Jastrzębie (kujawsko-pomorskie), Kamieniec (dolnośląskie), Kamieniec Ząbkowicki, Kietlin, Kołobrzeg, Komierowo, Kondratowice, Lądek-Zdrój, Makowice, Maria Śnieżna, Mrzeżyno, Odry – Kręgi Kamienne, Piława Górna, Piszkowice, Poledno, Rulewo, Runowo Krajeńskie, Rynkówka, Srebrna Góra, Stronie Śląskie, Sypniewo, Szklana Huta – Lej po V-2, Śliwice, Świecie (kujawsko-pomorskie), Wambierzyce, Warszawa – Bulwary Wiślane, Warszawa – Zamek Królewski – Ogrody, Wojsławice, Wrocław-Pawłowice.

Niektóre z tych miejsc opisaliśmy już na naszym blogu.

Aktualne sumaryczne statystyki naszych wycieczek po Polsce pokazują poniższe liczby:

– 76058 zdjęć wykonanych w 2195 miejscach w Polsce, umieszczonych na ponad 760 podstronach

355 ( a z niniejszym 356) wpisów blogowych na naszym blogu – https://blog.tripsoverpoland.pl

597 krótszych i dłuższych filmów dostępnych w naszym kanale na YouTube: https://www.youtube.com/user/tripsoverpoland/videos

Przełom roku to bardzo dobry okres do planowania urlopów i wycieczek na kolejny rok/sezon turystyczny. Zachęcamy więc Państwa do skorzystania z naszych zasobów i wyszukiwarek – poniżej zrzut ekranowy z wyszukiwarki uproszczonej odwiedzonych przez nas miejsc:

Wyszukiwarka uproszczona odwiedzonych przez nas miejsc
Wyszukiwarka uproszczona odwiedzonych przez nas miejsc

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zobaczyć ciekawe miejsca w wybranej okolicy. Można też (zgodnie z instrukcją na ekranie wyszukiwarki) filtrować miejsca według województw, czy też w dowolnie wyznaczonym obszarze.

Brzezie
Brzezie

Dodatkowe dwie wyszukiwarki ułatwiające wybór miejsc na wycieczki to:

wyszukiwarka miejsc na mapie Polski odwiedzonych przez nas do tej pory z możliwością wyboru z listy miejsca, wokół którego szukamy ciekawych atrakcji turystycznych w odległości od 20 do 100 km,

wyszukiwarka obszarowa z możliwością wyszukania ciekawych miejsc jednym kliknięciem na jednym z wybranych obszarów.

Komierowo
Komierowo

W Polsce jest wiele pięknych i ciekawych miejsc – czasem wystarczy nawet krótka wycieczka rowerowa, aby poznać takie „rodzynki turystyczne”, o których nawet dotąd nie słyszeliśmy. Zachęcamy do zjeżdżania z optymalnych i najszybszych tras wyznaczanych przez nawigacje, bo często omijamy miejsca warte zobaczenia i bliższego poznania. Autostrady i drogi szybkiego ruchu z jednej strony bardzo ułatwiają przemieszczanie się, szczególnie na dłuższych trasach, ale z drugiej strony w zasadzie kompletnie odbierają przyjemność bliższego kontaktu z pięknymi krajobrazami i choćby przypadkowego natrafienia na urocze zakątki.

Srebrna Góra
Srebrna Góra

Zachęcamy do „błądzenia” po Polsce, bo takie przypadkowe spotkania z naturą, zabytkami przyrody czy z miejscami historycznymi bardzo często sprawiają największą satysfakcję i na długo pozostają w naszej pamięci. Jeśli jednak wolicie pójść na tzw. łatwiznę i nie błądzić, to mamy nadzieję, że udostępniane przez nas narzędzia i zasoby fotograficzno-filmowe oraz blogowe skutecznie pomogą w wybraniu optymalnych celów wyjazdów urlopowych albo też krótszych czy dłuższych wycieczek.

Loading


Zostaw komentarz = Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.