> Strona główna » Wycieczkowe podsumowanie roku 2020

Wycieczkowe podsumowanie roku 2020

Rok 2020 był w oczywisty sposób inny niż wszystkie do tej pory. Koronawirus zmusił nas do bardzo ostrożnego podróżowania po Polsce. Unikaliśmy większych skupisk ludzkich i staraliśmy się odwiedzać miejsca w taki sposób aby nie wchodzić do wnętrz, chyba że wnętrze było całkowicie puste i bardzo duże metrażowo. Mieliśmy zawsze ze sobą przyłbice i maseczki, a także środki dezynfekcyjne. To teraz w zasadzie powinien być pewien standard przy planowaniu i odbywaniu wycieczek.

Bytów - zabytkowy most nad Borują

Siłą rzeczy liczba miejsc, które odwiedziliśmy w roku 2020 była kilkukrotnie mniejsza niż w latach ubiegłych. Jednak udało się zobaczyć 30 miejsc, z tego 21 nowych – takich, w których jeszcze nie byliśmy.
Na naszej stronie albumowo-wyszukiwarkowej: https://tripsoverpoland.pl możecie od dzisiaj zobaczyć ponad 1500 nowych fotografii począwszy od podstrony: https://tripsoverpoland.pl/index.php?s=2020-0.php .

Mądrzechowo

Sumarycznie na naszej stronie albumowo-wyszukiwarkowej dostępnych jest od  77590 fotografii z 2216 miejsc w Polsce.
Nasza Pełnoekranowa wyszukiwarka uproszczona odwiedzonych miejsc pokazuje to teraz w taki sposób:

Pełnoekranowa wyszukiwarka uproszczona odwiedzonych miejsc

Znajdziecie też wśród fotografii kilkadziesiąt filmów, jeden z nich poniżej:

Zapraszamy więc na wycieczkę zarówno po miejscach odwiedzonych przez nas w roku 2020, ale też do wykorzystania naszych zasobów do zaplanowania własnych wycieczek czy urlopów w Polsce.