Dzień 17.09.2014 będzie dla nas szczególny ze względu na wygaśnięcie naszej starej domeny tripsoverpoland.eu i brak możliwości kontaktu z naszym dotychczasowym sponsorem, który od 2010 roku zapewniał nam hosting i domenę. Wysłaliśmy mailowo podziękowanie i pytanie co dalej? – jednak żadnej odpowiedzi od kilku dni nie otrzymaliśmy.
Nie wiedząc, co się stało i jak długo potrwa niedostępność naszych stron postanowiliśmy przenieść nasze dotychczasowe strony do nowej domeny tripsoverpoland.pl.

https://tripsoverpoland.pl
https://tripsoverpoland.pl

W tej chwili całkowicie dostępny jest już nasz blog – blog.tripsoverpoland.pl:

https://blog.tripsoverpoland.pl
https://blog.tripsoverpoland.pl

Choć jeśli znajdziecie Państwo w nim jakieś błędy — szczególnie związane z linkami lub brakiem fotografii, lub innych plików — to bardzo prosimy o zgłaszanie nam ich przez formularz kontaktowy z naszej głównej strony:

https://tripsoverpoland.pl/index.php?s=mw-kontakt.php

z podaniem adresu (linka) do wpisu i podaniem krótkiego opisu błędu.

Natomiast trwa żmudne wgrywanie wielu GB zdjęć na naszą główną stronę: tripsoverpoland.pl, więc w tym przypadku prosimy o wyrozumiałość — wszystkie zdjęcia powinny tu powrócić w ciągu najbliższych kilku dni.

Zachęcamy więc do korzystania z naszych stron w nowej domenie tripsoverpoland.pl i przepraszamy wszystkich za ich niedostępność w ostatnich kilku dniach pod starym adresem.

Sucha Szlachecka
Sucha Szlachecka

Loading


2 odpowiedzi na “Nowa domena tripsoverpoland.pl dla naszych stron i blogu”

 1. Strony bardzo interesujące, mnóstwo informacji, ale co brakuje..przynajmniej ja nie znalazłem to z kim mam przyjemność : Panem „Kowalskim” czy grupą „Miłośnicy…?” szkoda ..
  Pozdrawiam Serdecznie i życzę dużo sukcesów!
  Andrzej

  • Witamy,
   na blogu odwołujemy się do wcześnie powstałej naszej strony „albumowej” – http://tripsoverpoland.pl, gdzie w lewym górnym rogu jest informacja o autorach co prawda tylko zdjęć, ale też i całej strony wraz z podstronami.
   W tym momencie zauważyliśmy, że podczas niedawnej aktualizacji usunęliśmy info(podpis) o autorach ze strony głównej, co niezwłocznie naprawiamy. Także na stronie „O blogu” dodaliśmy krótkie info im jesteśmy.
   Serdecznie pozdrawiamy
   Ewa i Marek Wojciechowscy
   P.S. Podpis o autorach jest przy każdym wpisie

Zostaw komentarz = Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.