Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już 20 lat przypomina nam wszystkim, że dbałość o zdrowie dzieci to dbałość o przyszłość nas wszystkich.

I Ty też możesz przyłączyć się do pozytywnego myślenia o przyszłych pokoleniach, o zdrowiu dzieci i ich matek.

My w naszym skromnym zakresie –  poprzez nasze strony internetowe – chcielibyśmy także zachęcić wszystkich, którzy tu zajrzą do wsparcia akcji WOŚP.

WOŚP i My

Jeśli nie możesz zrobić tego w wymierny sposób, przekazując środki finansowe dla WOŚP, to możesz przyczynić się aby np. firmy biorące udział w tej akcji zrobiły to w Twoim imieniu z ich własnych środków. Zajrzyj na stronę http://www.facebook.com/wosp i zobacz jakie są możliwości w tym zakresie. Jeśli już jesteś na Facebooku tak jak my: http://www.facebook.com/tripsoverpoland lub http://www.facebook.com/wycieczkipopolsce to możesz skorzystać z aplikacji https://apps.facebook.com/dodajserce/ i jedynie poprzez dodanie serduszka do swojego zdjęcia profilowego możesz zapewnić wsparcie dla dzieci i ich matek.

Najwięcej informacji o możliwościach wsparcia WOŚP znajdziesz oczywiście na stronie głównej Orkiestry: http://www.wosp.org.pl .
W tym roku WOŚP gra pod hasłem: „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”.

Możesz np. zostać ambasadorem WOŚP korzystając ze strony: http://ambasadorem.pl .

Ale to TY i wyłącznie TY decydujesz czy i jak chcesz pomóc.

Przeczytaj także inne wpisy:

Zostaw komentarz = Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.