Końcówka roku nastraja do pewnych podsumowań, więc także i my krótko podsumujemy rok 2011.
W roku 2011 odwiedziliśmy ponad setkę miejsc w Polsce na kilku głównych kierunkach. Przed wakacjami byliśmy w Tykocinie i kilku miejscach leżących w pobliżu.

Tykocin

Potem wakacje skoncentrowane były na 2 kierunkach – Międzyzdroje i okolice:

Międzyzdroje

oraz Jezioro Solińskie i okolice.

Jezioro Solińskie

W samej końcówce lata udało nam się odwiedzić jeszcze Dolny Śląsk dzięki zaproszeniu z Pałacu w Wojanowie, który ufundował nam kilkudniowy pobyt w wyniku losowania wśród swoich fanów na Facebooku.

Wojanów

Filmowy skrót naszych wycieczek w roku 2011 można zobaczyć w 4 kolejnych odcinkach:

Byliśmy też na początku września w Kozłówce, która zaskoczyła nas wtedy zakazem fotografowania we wnętrzach. Ale po akcji z Panem Michałem Kosiarskim udało się przekonać to muzeum do cofnięcia zakazu.

Patrząc na statystyki, to z naszych wycieczek zamieściliśmy tylko na naszej stronie https://tripsoverpoland.pl 7467 fotografii oraz 69 filmów w naszym kanale na YouTube .

Tych, którzy chcieliby obejrzeć w szczegółach fotografie z wszystkich odwiedzonych w 2011 roku miejsc zapraszamy do naszej głównej wycieczkowej strony począwszy od linku: https://tripsoverpoland.pl/index.php?s=2011-0.php

Zapraszamy także do naszych stron na Facebooku:
http://www.facebook.com/tripsoverpoland
i
http://www.facebook.com/wycieczkipopolsce

oraz na Google+:
https://plus.google.com/b/108482734284033177261/+TripsoverpolandEu/posts

Wszystkim odwiedzającym nasze strony internetowe życzymy na święta, ale też i na co dzień, pogody ducha, optymizmu i wytrwałości, także w odniesieniu do tematyki prezentowanej przez nas. Polska i jej piękne, choć czasem nieco opuszczone miejsca, potrzebują ludzi wytrwałych, cierpliwych i konsekwentnie dążących do zachowania naszych wspólnych historycznych korzeni, potrafiących wskazywać zarówno na problemy jak i na niewątpliwe osiągnięcia. Mamy skromną nadzieję, że nasza praca, a raczej nasza ogromna pasja, którą dzielicie wspólnie z nami dzięki globalnej sieci, przybliżyła zarówno te piękne, pozytywne strony i miejsca w Polsce, jak i pokazała ile jeszcze jest do zrobienia w zakresie zarówno ochrony zabytków jak i ich popularyzacji czy też poszerzenia dostępu dla fotografujących turystów do wnętrz obiektów historycznych, w tym także muzeów. Mamy nadzieję, że zbliżający się szybko rok 2012 będzie dla wszystkich pomyślny, a my będziemy mogli prezentować zarówno nowe ciekawe miejsca w Polsce, jak też odwiedzić ponownie wiele takich, które dla turystów nie są w tej chwili jeszcze przychylne.


Zostaw komentarz = Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.